У РФ обіцяють підготувати для шкіл на окупованих територіях України підручник з "очищеної" української мови

У РФ обіцяють підготувати для шкіл на окупованих територіях підручник з української мови для 5-9 класів. Про це повідомив міністр освіти РФ Сергій Кравцов, - пишуть російські ЗМІ.

За його словами, його підготовка завершиться до кінця 2023 року, а підручник для молодшої школи нібито вже підготовлено.

"Зараз підручник підготовлений для молодших класів. До кінця року плануємо завершити підготовку навчального посібника для 5-9-х класів. Ми взяли радянські підручники, де чиста українська, адаптували їх разом із колегами, з методистами з ДНР, ЛНР", - розповів міністр.

Раніше повідомлялося, що українська мова в школах окупованої РФ України може викладатися за бажанням батьків на факультативних заняттях.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті