У РФ хочуть збільшити призовний вік до 50 років для мігрантів, які отримали громадянство РФ

У росії депутати держдуми хочуть збільшити призовний вік до 50 років для мігрантів, які набули громадянства РФ, - повідомляють російські пабліки 2 лютого.

Відповідний законопроєкт депутатів Журавльова, Бородая і Шеремета внесено до Держдуми. На їхню думку, росіяни з набутим громадянством не стають на військовий облік або "навмисно чекають досягнення граничного призовного віку" (зараз - 30 років) і тільки після цього отримують паспорт.

За приблизною оцінкою журналістів ТК ЧТД (точних даних немає), у росії може проживати близько мільйона натуралізованих іноземців-чоловіків віком 30-50 років.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті