У разі наступу з Білорусі Україна матиме для підготовки мінімум два тижні – Держприкордонслужба

Від моменту формування наступального угрупування у Білорусі до його можливого вторгнення в Україну пройде принаймні 2 тижні, тож у наших захисників буде час ретельно підготуватися. Про це заявив голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко в ефірі телемарафону 25 січня.

"У нас буде як мінімум два тижні, – сказав він. – Наша розвідка працює дуже добре, стабільно. Жодних планів ворога від наших розвідників приховати не можна".

Дейнеко підкреслив, що наразі противник не створив жодного наступального угрупування на території Білорусі, тому реальних загроз для України з цього напрямку немає. У Білорусі перебувають від 6 до 10 тисяч російських військових, які беруть участь у спільних навчання.

Він також зазначив, що українські військові відстежують ситуацію в Білорусі та готові до будь-якого розвитку подій.

Раніше повідомлялось, що Зеленський заявив: "Для України дуже важливо, щоб Білорусь не вступила в цю ганебну війну".

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті