У рашистській Росії викладатимуть історію, порівнюючи Україну з Третім рейхом 

Російські депутати рекомендували Мінпросвіти і Міносвіти додати в підручники порівняння України з Третім рейхом. Про це повідомляє ТГК ЧТД.

"За задумом, вони повинні доповнити підручники з суспільствознавства та історії (для старшокласників вони зараз і так під редакцією псевдовченого Мединського) "інформацією про аналогії злочинів київського режиму зі структурами нацистів середини XX століття"", - ідеться в повідомленні.

Крім того, владі запропонували запустити курси наставництва для студентів з окупованих територій України - щоб промити мізки пропагандою ще й їм.

На фото: порівняння путінської "Юнармії" з якраз нацистським Гітлерюгендом.

 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті