У Раду внесли законопроєкт про ратифікацію Спецтрибуналу для росії

Верховна Рада розгляне законопроєкт про ратифікацію Спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України. Ініціативу вже внесли до парламенту. Про це повідомив  спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук у Facebook.

"До Верховної Ради України надійшов проєкт Закону України "Про ратифікацію угоди між Україною та Радою Європи про створення Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України", - зазначив Стефанчук.

За його словами, що ратифікація є обов'язковою умовою для того, щоб угода про створення Спецтрибуналу набула чинності.

Парламент розгляне таку ініціативу на найближчому пленарному засіданні.

Стефанчук звернув увагу, що створення Спецтрибуналу стане важливим кроком для притягнення російського керівництва до відповідальності.

Раніше, 25 червня президент України Володимир Зеленський і генеральний секретар Ради Європи Ален Берсе підписали угоду про створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Всі статті