У Раді Федерації РФ заявляють, що удар безпілотників був очікуваним, але тепер "готові до відбиття"

У російській Раді Федерації не приховують, що припускали, що з боку України атака безпілотників трапиться "рано чи пізно". Про це 30 травня в інтерв'ю "Парламентской газете" заявив перший заступник голови Комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров.

На запитання, наскільки очікуваною була атака БПЛА на столичний регіон 30 травня, він відверто відповів: "Ми знаємо, що Україна закупила величезну кількість безпілотників, включно з БПЛА дальньої дії. Тому, звичайно, можна було припускати, що така атака трапиться - рано чи пізно". 

Водночас Джабаров запевнив, що система ППО Московської області "спрацювала штатно".

"Давайте тверезо дивитися на речі - після цієї атаки немає жодної жертви, а руйнування мають некритичний характер. Звичайно, дуже хочеться, щоб жоден ворожий БПЛА не проходив у Москву. Але в будь-якій системі ППО, і про це багато разів говорили фахівці, є свої проломи", - визнав Джабаров.

На запитання, наскільки ймовірним є повторення атак БПЛА, він не став приховувати, що "така ймовірність, звичайно, є".

"Інше питання - про нашу готовність до таких сценаріїв. Моя думка: ми готові до відбиття таких загроз", - заявив Джабаров.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті