У путіна думали, що в Україні воюють лише "Азов" з "Айдаром" - Подоляк про переговори з РФ

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк розповів, як проходили переговори між Україною та росією, зазначивши, що представники РФ справді думали, що в Україні воює лише "Азов" та "Айдар". Про це він заявив в ефірі телемарафону 8 січня.

"Ми мали зламати формат спілкування, так само як ЗСУ ламали план наступу, знищуючи на півночі росіян. На переговорному процесі все пішло не за планом. Вони думали, що зачитають капітуляційний ультиматум, і тут буде делегація, яка до цього поставиться серйозно". — сказав Подоляк.

Радник голови ОП зазначив, що у них був мандат від Зеленського, в якому йшлося про те, що не потрібно реагувати на ультиматуми, а члени російської делегації справді вірили, що в Україні є "група нацистів".

"Ми зрозуміли, що ці люди неадекватні. Я не про психічну складову, а інформаційну. Вони вірили, що тут 5 тисяч нацистів, яких треба знищити, і все впаде... Вони щиро вірили, що скрізь, де йдуть бойові дії, воює "Азов", "Торнадо" чи "Айдар". Що тут ображають російськомовних. Люди живуть в іншій реальності і все. Ми поговорили і досить швидко все зрозуміли", - пояснив радник голови ОП.

Як повідомлялося, в ОП анонсували "веселі часи" та саботаж проти влади в РФ.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті