У прифронтовому Торецьку відновлюють розбиту російськими обстрілами центральну лікарню

Будівлю п’ятиповерхової центральній міській лікарні відновлюють у прифронтовому Торецьку після російських обстрілів. Про це 7 вересня повідомляється на сторінці медзакладу в Фейсбуці. 

Внаслідок ворожих ударів, яких зазнала територія лікарні, було розбито верхні поверхи хірургічного відділення, а також руйнувань зазнав дах терапевтичного корпусу.

"Громада, попри обстріли, потребує надання медичної допомоги, тому єдиним вірним рішенням стало відбудова та продовження роботи. За вкрай короткий термин дах будівлі терапевтичного корпусу було відремонтовано", - розповів директор лікарні Сергій Халаімов.

За його словами, наразі відбувається другий етап робіт, а саме відновлення покриття прибудови терапевтичного корпусу.

 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті