У прифронтовому Покровську облаштовують підземну лікарню в перинатальному центрі

Підземну лікарню з палатами та операційними облаштовують в перинатальному центрі прифронтового Покровська на Донеччині. Про це повідомили в пресслужбі міської військової адміністрації. 

За словами гендиректора Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування (КЛІЛ) Юрія Бородіна, колись приміщення цокольного поверху Центру готувалось під інфекційне відділення, тож вони вже заплановані як медичні, і вже набагато легше там організувати місця для діагностики, лікування та надання екстреної допомоги. 

Під землею медики планують розмістити 2 операційні, палати реанімації, інтенсивної терапії, рентген, КТ та інше діагностичне обладнання. Облаштувати приміщення тут хочуть таким чином, щоб проводити невідкладні операції та надавати допомогу пацієнтам за будь-яких умов.

Крім того, в рамках проєкту буде облаштовано санпропускник, який дозволить управляти потоками пацієнтів залежно від важкості поранень та отриманих травм. 

«Обсяг робіт великий з боку інженерних рішень. Приміщення потребує очищення повітря, зволоження та кондиціонування. Буде потужна вентиляція, автономне електро- та водопостачання. Це дозволить надавати допомогу пораненим та можливість лікарям виконувати складні операції», - зазначили в підрядній організації. 

Паралельно в цими роботами в основному корпусі Покровської лікарні інтенсивного лікування облаштовують найпростіші укриття. 

Як повідомлялося, у Покровську створили першу на Донеччині раду з питань української ідентичності.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті