У прифронтовій Покровській громаді створили першу команду добровольців-рятувальників

Добровільна пожежно-рятувальна команда почала нести службу в прифронтових населених пунктах Покровської громади. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС в Донецькій області.

Вона складається з 16 місцевих мешканців. Люди пройшли спеціалізоване навчання та отримали сертифікати. 

Наразі команда оснащена всіма необхідними інструментами й спеціалізованою технікою для надання посильної допомоги рятувальникам громади, зокрема у ліквідації пожеж та обстрілів. 

"Гадаю, що в мирний час у Покровській громаді ми побудуємо центр безпеки, а ці добровольці будуть повністю оперативними, самостійними та професійними", — прокоментував створення підрозділу заступник очільника ДонОВА Ігор Бойко.

Натомість у Покровській МВА зауважують, что добровольці-рятувальники вже часом самостійно локалізують пожежі ще до прибуття фахівців, а інколи — повністю ліквідовують надзвичайні ситуації своїми силами.

До прикладу, вчора покровські добровольці гасили полум’я в одному з нежитлових будинків міста по вул. Прокоф'єва. Завдяки спільним діям з ДСНС пожежу було ліквідовано за лічені хвилини, не давши вогню піти далі.

Як повідомлялося, у Покровську на Донеччині відкрилось оновлене і розширене реабілітаційне відділення.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті