У пожежі в російському НДІ загинули щонайменше 9 людей

У підмосковному Фрязіно сьогодня, 24 червня, в результаті пожежі в будівлі науково-дослідного інституту "Платан" загинули 9 людей. Про це пише пропагандистський паблік Readovka.

"Усі заблоковані в пожежі у Фрязині згоріли живцем, загинуло щонайменше 7 осіб. Співробітники МНС не змогли врятувати людей, які були заблоковані в палаючій будівлі НДІ "Платан", повідомило Readovka джерело на місці події. Двоє людей вистрибнули з вікна, коли вогонь підійшов впритул, ще семеро не змогли вибратися через високу температуру і дим. Таким чином усі дев'ять осіб, які перебували всередині, загинули", - пише паблік.

Як розповів колишній співробітник будівлі, порушення в згорілій будівлі НДІ "Платан" норма речей. Співробітники своїми силами розгрібали захаращені коридори і встановлювали вогнегасники. При цьому ні пожежних рукавів, ні планів евакуації, ні навіть датчиків загоряння в будівлі ніколи не було. У будівлі не проводили перевірок із 2017 року.

Як повідомлялося, НДІ займається, зокрема, розробленням електронно-променевих приладів і напівпровідникових лазерів, а також рідкокристалічних екранів.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті