У Повітряних силах розповіли про підготовку до можливих масованих обстрілів

Протиповітряна оборона стала міцнішою, ніж рік тому, завдяки західним системам ППО. Про це повідомив речник Повітряних Сил України Юрій Ігнат в ефірі єдиного телемарафону 3 вересня.

"Рік тому ми взагалі не мали західних засобів середнього радіуса дії. У нас лише восени з'явились перші NASAMS та IRIS у дуже обмеженій кількості. Якщо подивитись, сьогодні ми маємо таке різномаїття засобів ППО, якого немає у всьому світі", - зазначив Ігнат.

Також за його словами західне ППО доповнює радянську техніку, яка є на озброєнні України і теж доволі ефективно працює.

Також речник Повітряних Сил підкреслив, що наявного ППО недостатньо через великі розміри країни, й доводиться локалізувати його, захищаючи міста та стратегічні об'єкти.

Юрій Ігнат наголосив, що систему ППО могли б доповнити винищувачі F-16, які б здійснювали прикриття з повітря та перехоплювали ворожі цілі на підступах.

Як повідомлялось раніше, Залужний і Міллі обговорили перебіг контрнаступу та посилення української ППО.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті