У Повітряних силах прокоментували створення росією нової "елітної" авіагрупи

Створення росією нової елітної ударної авіаційної групи "Шторм" нічого не змінить на лінії фронту, оскільки техніка залишається тією ж самою. Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону 25 травня.

"Щодня, щодоби фактично "висять" в повітрі по 20-30 їх літаків. Я не розумію для чого їм це. Можливо, в медійному плані", - сказав він.

Ігнат не виключив, що росіяни хочуть всі ті рівні штабів, "прийняття рішень" змістити одразу в центр, щоб більш оперативно планувати свої операції.

"Можна робити тільки різні припущення. Я думаю, мабуть, це більше з метою пропаганди, щоб щось довести своїм людям", - додав він.

За його словами, нічого які якісного і нового росіяни не придумали.

"Ну а як можна спланувати по-іншому повітряну атаку/напад? Як групу не називай, то що з неї.... Однаково техніка та сама залишається", - сказав речник Повітряних сил ЗСУ.

Раніше повідомлялося, що росія створить нову елітну ударну авіагрупу під кодовою назвою "Шторм", оскільки ескадрильї регулярних ВПС не впоралися із завданням.

 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті