У Повітряних Силах не підтверджують знищення російського винищувача системою Patriot

У Повітряних Силах поки що не підтвердили дані CNN про знищення російського винищувача протиповітряною системою Patriot. Про це заявив спікер Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат, - повідомляє Телеграм-канал "Оперативний ЗСУ".

«Ми про це не оголошували. Ми колись щось збиваємо — ми про це оголошуємо у себе на сторінці. У нашій інфографіці з'являються літачки або крилаті ракети. Ми не оголошували — отже, про це оголосить хтось інший», — сказав Ігнат.

У повідомленні нагадується, що раніше американське видання CNN із посиланням на представників Пентагону та Конгресу повідомляло, що українські сили протиповітряної оборони збили російський літак за допомогою ЗРК Patriot. Поки що ця інформація не підтверджена.

Одночасно у Повітряних силах ЗСУ нагадали, що українські сили ППО збили вже 7 російських ракет «Кинджал». Відомо, що на озброєнні армії росії - 80 ракет цього типу.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті