У Полтаві школам рекомендують перейти на дистанційку через загрози обстрілів

У Полтавській громаді закладам освіти рекомендовано перейти на дистанційний формат занять на два дні. Це пов'язано з ризиком обстрілів перед другою річницею повномасштабної війни.Про це заявила директор департаменту освіти міської ради Жанна Каплоух в коментарі "Суспільному".

За словами Каплоух, щодо безпекової ситуації до місцевої влади звертались батьки школярів.

Департамент освіти рекомендує закладам перейти на дистанційне навчання 22 й 23 лютого через загрозу російських обстрілів й повідомлень про замінування. Водночас остаточне рішення щодо формату занять школи ухвалюють самостійно.

Каплоух додала, що дошкільні заклади працюватимуть по потребі. В них визначать кількість груп, необхідних для прийому дітей. Підрахунок проведуть увечері 21 лютого й сповістять батькам дошкільнят.

Департамент освіти Полтавської обласної військової адміністрації (ОВА) й Міністерство освіти та науки поки що не надавали рекомендацій щодо дистанційного навчання.

Як повідомлялося, нічна атака "шахедів" спричинила пожежу на Полтавщині. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті