У Польщі затримали трьох російських шпигунів

У Польщі Агентство внутрішньої безпеки затримало трьох осіб, які входили до складу російської мережі шпигунів. Про це 28 березня повідомляє агентство PAP із посиланням на заступника міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслава Жаріна.

"ABW встановило осіб, які діяли в рамках шпигунської мережі, ліквідованої раніше. Ми маємо справу із затриманими, яким були пред'явлені звинувачення у шпигунській діяльності та функціонуванні в організованій злочинній групі, а також з особами, які перебувають під вартою, згідно з відповідними судовими рішеннями", - розповів він.

Загалом у Польщі вже затримали 12 людей у рамках розслідування російської мережі шпигунів. Затриманих підозрюють у тому, що вони діяли у складі групи, якою керували російські спецслужби.

За дорученням вони виконували певні завдання, які були частиною діяльності типово розвідувального характеру. З іншого боку, вони займалися пропагандою.

"Це ціла мережа людей, які мали завдання збирати інформацію про маршрути і транспортні засоби, що надаються Україні, але ці люди також поширювали специфічний контент, замовлений російською стороною в рамках активної пропагандистської діяльності проти Польщі", - додав Жарін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в середині березня у Польщі затримали 6 учасників проросійської шпигунської мережі.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті