У Польщі заарештовано дев'ятьох осіб за підозрою в диверсіях на замовлення РФ

У Польщі заарештовано дев'ятьох осіб, яких підозрюють у саботажі та вчиненні диверсій на замовлення РФ. Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск в ефірі телеканалу TVN24, - повідомляє Телеграм-канал "Настоящее время".

За словами прем'єра, йдеться про спробу підпалу заводу з виробництва фарб, диверсії в Литві та підпал складу IКЕА.

Зазначається, що фігуранти мають громадянства України, Білорусі та Польщі. Деякі з них, стверджує польський прем'єр, причетні до кримінального світу.

Туск додав, що Польща тісно співпрацює зі своїми союзниками з цього питання, і він задоволений ефективною роботою спецслужб.

Як повідомлялося, у Німеччині знешкодили російських диверсантів, які готували напади на маршрути доставки військової допомоги Україні.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті