У Польщі вказують на активність рухів "фальшивого пацифізму" і просування ними наративів росії

Рухи "фальшивого пацифізму" стають активнішими і просувають наративи росії. Про це заявляє уповноважений уряду з питань безпеки інформаційного простору Польщі Станіслав Жарин, повідомляє "Радіо Свобода".

"Рухи, які апелюють до фальшивого пацифізму, стають дедалі активнішими. Їхня діяльність використовується для маніпулювання західними суспільствами та зосередження на просуванні вигідних Росії наративів. Виконання цих вимог може призвести до швидкої перемоги Росії над Україною", – написав він у твіттері.

За його словами, Москва ставить інформаційну діяльність у контекст військових дій проти України.

"Тому ми маємо справу з певним комплексом заходів, у якому ці інформаційні операції підпорядковані військовим цілям", – додав Жарин.

Антиурядові демонстрації, учасники яких під гаслом боротьби з інфляцією виступають проти підтримки України, відбуваються у Чехії з осені минулого року. Також про проведення подібних акцій повідомлялося в Німеччині – у лютому у центрі Берліна проросійські сили провели акцію протесту проти постачання зброї Україні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті