У Польщі почали роздавати повістки. Українців це не стосується

У Польщі почали роздавати повістки з 17 квітня. Про це повідомили "Еспресо" й видання "vpolshchi.pl".

"У Польщі вже після Великодня розпочали роздавати повістки до польського війська. У списку – близько 230 тисяч осіб, чоловіків та жінок, зокрема жителі Нижньої Сілезії, – йдеться в повідомленні. – Військова кваліфікація у Польщі буде відбуватися до 21 липня".

Зазначається, що таким чином уряд Польщі хоче перевірити, хто придатний до військової служби і може стати військовим.

"Викликати можуть чоловіків 2004 року народження, проте не лише. Також призиватимуть чоловіків 1999-2003 років народження, які не мають певної категорії здатності до дійсної військової служби", – йдеться в повідомленні.

"Українців це не стосується", – повідомляє "Еспресо".

"Консульства не мають права вручати повістки українцям, які перебувають за кордоном" – пише "vpolshchi.pl", спростовуючи інформацію про те, що перші повістки вручали для українських працівників на заводі у Польщі.

Раніше повідомлялось, що українські військкомати отримали право видавати повістки незалежно від місця перебування громадянина на обліку.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті