У Польщі невідомі висипали українське зерно з трьох зерновозів

У Польщі на станції "Дорогуськ" невідомі відкрили три зерновози з ріпаком, які прямували з України у Німеччину, та висипали на землю українську сільгосппродукцію. Про це повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков у соцмережі Х 23 лютого..

Зазначається, що подія сталася вранці на залізничній станції "Дорогуськ" у Польщі. Транзитний вантаж прямував до Німеччини в Гамбург.

"Скажу тільки, що непокарані злочини завжди повертаються. Чи то військова агресія, чи то пошкоджене зерно. Злочинці повинні бути покарані, щоб інші не спокусилися повторити їх", - написав Кубраков.

Водночас Укрзалізниця готує відповідне звернення про інцидент до правоохоронних органів Польщі.

Нагадаємо, 11 лютого на пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ" польські фермери висипали зерно з українських фур. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті