Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Польща планує навчити танкову бригаду для Сил оборони України до березня. Про це 20 січня заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"У рамках нового пакету підтримки для України я представив нашу польську підтримку, яка полягає в тому, що до кінця березня ми зможемо як озброїти, так і навчити українських солдатів - у масштабі до бригади", - заявив він.
За його словами, йдеться про танкову бригаду. На озброєння цього формування буде поставлено танки Т-72 та бойові машини піхоти, які все ще залишаються на озброєнні польської армії.
При цьому Блащак запевнив, що замість переданої Україні техніки армія Польщі отримає корейські танки К-2 та гаубиці К-9. Він також додав, що також у Польщу планується постачання танків Abrams та реактивної артилерії HIMARS.
Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Моравецький заявив, що або Польща отримає згоду Німеччини на постачання танків Україні, або вона сама "вчинить як треба".
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту