У поліції розповіли про пошук зловмисника, який стріляв у Фаріон

Станом на суботу, 20 липня, у Львові триває спеціальна поліцейська операція з пошуку зловмисника, який стріляв у громадську діячку Ірину Фаріон.  Про це заявила речниця поліції Львівської області Світлана Добровольська, повідомляє "Еспресо.Захід".

За її словами, наразі поліцейські спільно зі Службою безпеки України проводять комплекс заходів:

опитують свідків,

перевіряють інформацію,

вивчають відео з камер спостереження,

здійснюють інші заходи для встановлення особи зловмисника, його місце перебування та затримання.

Добровольська додала, що сусіди справді розповідають про підозрілого чоловіка, який декілька тижнів перебував біля будинку Ірини Фаріон. Зараз ця інформація перевіряється, правоохоронці встановлюють його особу.

За фактом злочину було розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.115 КК України " (Умисне вбивство). Санкція за цією статтею передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 15 років.

Як повідомлялося, президент Зеленський відреагував на вбивство Фаріон та заявив, що досліджуються всі версії, включно з тією, що веде в росію. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
10.04.2026
17:10

Вибори в Угорщині. Країну чекає «Майдан»?

Президент Володимир Зеленський поряд із російським диктатором Путіним є одним із найненависніших політиків у країні. Тож чи справді Мадьяр у разі перемоги продемонструє кардинальний відхід від стилю Орбана – покаже час.
Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Країна
07.04.2026
20:40

Сергій Гармаш: Добровільний вихід ЗСУ з Донбасу стане легітимізацією анексії РФ

Теоретичне захоплення РФ Краматорська-Слов’янська через рік на тлі погіршення життя росіян, наростання проблем у російській економіці і втрати щонайменше 300 тисяч особового складу… Чи буде це розглядатися як перемога? А якщо Україна не зупиниться...
Всі статті