У поліції Донеччини розповіли про наслідки обстрілу Костянтинівки

Поліція Донеччини оприлюднила відео порятунку  постраждалих у перші хвилини після розриву бомб у Костянтинівці Донецької області. 

"Учора росіяни скинули на місто три авіабомби «ФАБ-250». Внаслідок удару у себе вдома загинула 78-річна жінка.

Четверо жителів зазнали поранень: 70-річний чоловік, жінки віком  45 і 70 років, а також 18-річна дівчина.

Під час обходу громадян поліцейські виявили жінку, яку врятував її пес – німецька вівчарка Вулкан. За три хвилини до прильоту собака з гавкотом загнав її в хату й прикрив собою. Будинок родини майже вщент зруйновано", - повідомили у поліції.. 

Нагадаємо, напередодні росіяни 22 рази обстріляли населені пункти Донеччини та вбили 2 мирних жителів. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Всі статті