Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Минулої доби росіяни обстрілювали Покровськ, внаслідок чого палав житловий будинок, а також стався обрив дротів. Про це повідомляє Покровська міська військова адміністрація.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Минулої доби ворог завдав удару по східній частині міста. Обстріл стався о 10.50, в результаті нього сталася пожежа у приватному житловому будинку. Інформації щодо постраждалих не надходило. Також о 09.03 внаслідок обстрілу стався обрив дротів на перетині вулиць у центральній частині м.Покровськ. Відновлювальні роботи будуть виконані після узгодження безпекової ситуації", — йдеться у повідомленні.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту