У Покровську на Донеччині внаслідок російського обстрілу загинула людина

У місті Покровськ Донецької області внаслідок російського обстрілу загинула одна людина. Про це повідомило Покровське районне управління поліції Донецької області 15 лютого.

"Попередньо відомо про дванадцятьох постраждалих людей та одну загиблу особу. Є інформація, що під завалами можуть знаходитися люди, – сказано в повідомленні. – На місці події триває пошуково-рятувальна операція".

Раніше повідомлялось, що рашисти поцілили у житловий будинок у Покровську.

Раніше також повідомлялось, що ДСНС врятували двох людей з-під завалів будинку у Покровську.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті