У Покровській і Костянтинівській громадах через небезпеку припинять доставку "газових" квитанцій

У прифронтових Покровській і Костянтинівській громадах Донецької області припинять доставку квитанцій на постачання й розподіл природного газу. Про це з посиланням на Донецькоблгаз повідомило видання "Капрі" 9 вересня.

"У Покровській та Костянтинівській громадах не будуть доставляти спільні квитанції на постачання та розподіл природного газу", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що причина цього - напружена ситуація на Донеччині та недостатня кількість фахівців "Укрпошти" для адресної доставки кореспонденції споживачам.

Щомісячна вартість послуг з розподілу залишається незмінною з початку календарного року, тому абонентів просять сплачувати послугу на підставі попередніх квитанцій.

Суму до сплати також можна дізнатися, зателефонувавши в контакт-центр Донецькоблгазу за номером 0-800-100-104 (для побутових споживачів) або звернувшись безпосередньо в управління по газопостачанню та газифікації (для побутових та непобутових споживачів).

Раніше повідомлялось, що під час обстрілу Донеччини було знеструмлено підстанції та шахти, поранено працівників підстанцій. У шахтах залишалось 80 гірників.

Статті

Донецьк
09.10.2024
21:00

Остання фортеця вуглепрому на Донеччині. Чому люди залишаються працювати попри небезпеку

Шахтоуправління «Покровське» – єдине вугільне підприємство, яке зараз працює у Донецькій області. До війни кількість працівників тут складала близько 10 000 людей, а видобуток вугілля на рік – до 8 мільйонів тон.
Світ
09.10.2024
11:20

«Росії заморожування конфлікту абсолютно не потрібне». Російські ЗМІ про Україну

"Для Росії заморожування конфлікту «тут і зараз», в умовах, коли шальки терезів дедалі виразніше схиляються на нашу користь, не лише абсолютно не потрібне, а й навіть було б згубним у стратегічному плані"
Країна
08.10.2024
23:19

"Вистояли якимось дивом", або підсумки туристичного сезону у Криму

Якщо для туристів порівняно низькі ціни на відпочинок – це однозначний плюс, то місцеві жителі, багато з яких весь рік живуть за рахунок літнього сезону, в жаху від того, що втрачають заробіток.
Всі статті