У Петербурзі горять склади промислового цеху: площа пожежі збільшилась у шість разів, МНС-ники не можуть її приборкати

Пожежа на складах промислового цеху почалася в Санкт-Петербурзі 18 травня. Про це повідомило МНС РФ, відповідне відео розмістили місцеві Телеграм-канали.

"У Санкт-Петербурзі пожежники МНС Росії гасять цех із поліетиленом", - пише відомство.

Як повідомляють місцеві пабліки, горять склади промислового цеху на Автобусній вулиці, вогонь охопив площу понад 100 квадратних метрів.

Пізніше в МНС РФ повідомили, що площа пожежі збільшилася до 600 квадратних метрів станом на 21:10, сталося часткове обвалення покрівлі на 400 квадратних метрах.

Раніше повідомлялося, що в Московській області загорілася електропідстанція військової частини ФСБ і заводу з виробництва військового обладнання.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті