У Перечині на Закарпатті відкриється Перший Краматорський ліцей

У межах Національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Перший Краматорський ліцей відкриває свої двері для всіх охочих дітей у Перечині на Закарпатті. Про це повідомляє Донецька ОВА.

Ця краматорська школа працюватиме офлайн. Також запланований онлайновий формат навчання – для тих, хто обирає дистанційну освіту. Змішаний формат дозволить всім учням отримувати якісні знання, незалежно від місця перебування.

Учнів забезпечать безкоштовним підвезенням до Перечина з Ужгорода та навколишніх населених пунктів. Дітям, хто навчатиметься офлайн, подарують рюкзак з канцелярією до 1 вересня, обіцяють подарунки до різдвяних та новорічних свят, ноутбуки для навчання.

Обдарованих учнів чекатимуть премії та фінансові гранти на вступ до університету.

Подати заяву можна вже зараз:  https://www.first-lyceum.kramuo.dn.ua.

Для консультації:

📲 +380 (95) 229 51 70 – пані Наталія.

📲 +380 (96) 190 67 72 – пані Олена.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Всі статті