У Пентагоні заявили, що на Харківщині фронт стабілізувався завдяки дозволу США на удари по РФ

Глава Пентагона Ллойд Остін переконаний, що дозвіл США, який вони дали Києву на завдання ударів американською зброєю по території росії, допоміг стримати наступ російських військ на Харківщині. Про це він заявив під час брифінгу на зустрічі Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн", повідомляє ЛІГА.

"З результатів, з того, що я бачу, це те, що росіяни сповільнили свій наступ. Стабілізувалася ситуація на фронті. Ми не бачимо якихось серйозних проривів з боку Росії", – сказав він.

Остін вважає, що з допомогою США українська армія стане сильнішою, згодом Україна проведе додаткову мобілізацію та навчить нових людей.

"Від цього у сукупності буде ще більший ефект. Хороша новина в тому, що у нас є можливість допомагати Україні, і ми очікуватимемо майбутніх результатів", – сказав шеф Пентагону.

На запитання, чи, можливо, змінилася позиція США щодо ударів України по росії з використанням далекобійної американської зброї, Остін відповів негативно.

Нагадаємо, голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Чарльз Браун заявив, що українським силам вдалося стабілізувати ситуацію в прикордонні Харківської області після наступу РФ.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті