У Пентагоні підтвердили передачу Україні далекобійних ракет GLSDB

У Міноборони США підтвердили, що передадуть Україні у новому пакеті військової допомоги далекобійних ракет GLSDB для "звільнення своїх територій".  Про це повідомив на брифінгу прессекретар Пентагону, бригадний генерал ВПС США Патрік Райдер, передає ТСН.

"Ми передаємо GLSDB, які дозволять Україні відвойовувати свої території", - зазначив бригадний генерал.

На уточнювальне запитання журналістів, чи передбачає передача далекобійних ракет GLSDB використання їх для ударів по військових об'єктах у Криму, він відповів: "Україна самостійно повинна вирішувати, які операції проводити для звільнення своїх територій від окупантів".

Як раніше повідомлялося, до нового пакету військової допомоги США Україні увійдуть високоточні плануючі ракети Ground Launched Small Diameter Bomb (GLSDB). Ці самонавідні ракети американсько-шведської розробки запускаються в тому числі з установок HIMARS і можуть вражати цілі, що рухаються, на відстані багатьох десятків кілометрів. 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті