У Павлограді залишаються без електроенергії 12 тисяч споживачів - Міненерго

Станом на 19:00 12 лютого без електропостачання залишаються ще майже 12 тисяч споживачів у Павлограді та прилеглих районах Дніпропетровської області, які залишилися знеструмленими внаслідок нічної атаки БПЛА. Про це повідомило у Телеграм  Міністерство енергетики України.

"Тривають роботи з усунення наслідків атаки і відновлення стабільного електропостачання в регіоні", - йдеться у повідомленні.

За інформацією відомства, енергетикам вдалося заживити понад 40 тис. абонентів у Павлограді та прилеглих районах, знеструмлених через нічну атаку дронів.

Зокрема після отримання дозволу від військових уночі було під'єднано 24 тис. споживачів, оперативно заживлено за резервними схемами сім шахт та об'єкти промисловості, які теж були знеструмлені внаслідок атаки.

"Вдень енергетики підключили близько 17 тисяч знеструмлених абонентів", - зазначили в Міненерго.

Нагадаємо, в ніч на 12 лютого ворог знову завдав ударів БПЛА по енергетичній інфраструктурі Дніпропетровщини, внаслідок чого постраждало обладнання однієї з підстанцій НЕК "Укренерго". У Павлоградському та Синельниківському районах Дніпропетровської області було частково знеструмлено промислових і приватних споживачів.

Як повідомлялося, внаслідок російського ракетного удару по Павлограду поранено жінку. 

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті