У Парижі 27 березня відбудеться саміт "коаліції охочих" за участю Зеленського

Про це в соцмережі X написав президент Франції Емманюель Макрон, - повідомляє 21 березня Телеграм-канал «Радио Свобода».

«Ця зустріч відбудеться після зустрічі начальників штабів збройних сил минулого тижня в Парижі та сьогоднішньої зустрічі заступників начальників оперативних командувань у Лондоні», - написав Макрон.

«Ми завершимо нашу роботу з підтримки української армії і побудуємо стійку військову модель для запобігання прийдешніх російських вторгнень. Ми також визначимо гарантії безпеки, які можуть надати європейські сили. Ми хочемо захистити мир», - додав президент Франції.

Напередодні про те, що лідери європейських країн зустрінуться в Парижі наступного тижня, щоб обговорити свою позицію щодо України та вимоги до мирного процесу, повідомило агентство Bloomberg. За його даними, очікується участь представників Німеччини, Італії, Польщі, Великої Британії та Канади.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
31.12.2025
16:00

Владислав Селезньов:  Думаю, у 2026 році ми так само будемо бачити повзучий наступ російської армії

Колишній речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в інтерв’ю "ОстроВу" розповів про ситуацію на фронті станом на кінець року, оцінив наслідки боїв на Донецькому та Запорізькому напрямках...
Світ
30.12.2025
23:00

«Переговорів з київськими терористами більше не буде. Крапка». Російські ЗМІ про Україну

«Багато хто звернув увагу на те, що ще 25 грудня, в західне Різдво, Зеленський абсолютно непрозоро побажав смерті російському лідеру, і вчорашня атака довела, що рішення про спробу вбивства Володимира Путіна було прийнято київською зграєю вже тоді»
Луганськ
30.12.2025
10:00

Луганський щоденник: Наче війни вже немає…

Вже кілька років я повторюю про себе: «Хай буде такий же, нехай буде не гірше, нехай нічого не змінюється». Мої невидимі боги слухають мене.
Всі статті