У ПАРЄ остаточно вирішили, що російські НПЗ - легітимна ціль ЗСУ

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) визнала, що російські НПЗ є легітимною ціллю для ЗСУ. Про це Про це повідомив у Телеграм голова комітету ПАРЄ з питань міграції, біженців та переміщених осіб і народний депутат України Олексій Гончаренко 17 квітня.

"Російські НПЗ - легітимна ціль ЗСУ, - остаточно вирішила ПАРЄ! Дуже важливе рішення. ЗСУ мають повне право знищити всі російські нпз.  Ну що, на росії починає горіти через 3,2,1.", - написав Гончаренко. 

У свою чергу, член постійної делегації Верховної Ради в ПАРЄ народний депутат Євгенія Кравчук також підтвердила визнання ПАРЄ російських НПЗ легітимними цілями для України. 

"Асамблея підкреслила, що згідно з міжнародним гуманітарним правом російські нафтопереробні заводи мають вважатися законними цілями військових атак", - зазначила Кравчук на свой сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, .ПАРЄ визнала нелегітимним російського диктатора путіна. 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті