У парламенті Вірменії член правлячої фракції порадив путіну не відвідувати Єреван: заарештують

Депутат Національних зборів Вірменії від правлячої фракції Гагік Мелкоян порадив російському президентові путіну не відвідувати Вірменію — інакше влада країни буде змушена його заарештувати. Про це повідомляє Телеграм-канал RFI на русском.

«По-перше, Путін не приїде і Вірменія його не заарештує, йому краще залишитися у своїй країні. А що залишається нашій країні, якщо ми укладаємо ці угоди, то ми маємо виконувати свої зобов'язання», - заявив Мелконян.

У повідомленні нагадується, що 24 березня Конституційний суд Вірменії схвалив визнання Римського статуту Міжнародного кримінального суду. У МЗС РФ назвали дії Вірменії "абсолютно неприйнятними".

Влада Вірменії протягом останніх кількох місяців намагається дистанціюватися від росії. Так, на початку цього року уряд Вірменії відмовився брати участь у запланованих військових навчаннях у рамках ОДКБ.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті