У парламенті Вірменії член правлячої фракції порадив путіну не відвідувати Єреван: заарештують

Депутат Національних зборів Вірменії від правлячої фракції Гагік Мелкоян порадив російському президентові путіну не відвідувати Вірменію — інакше влада країни буде змушена його заарештувати. Про це повідомляє Телеграм-канал RFI на русском.

«По-перше, Путін не приїде і Вірменія його не заарештує, йому краще залишитися у своїй країні. А що залишається нашій країні, якщо ми укладаємо ці угоди, то ми маємо виконувати свої зобов'язання», - заявив Мелконян.

У повідомленні нагадується, що 24 березня Конституційний суд Вірменії схвалив визнання Римського статуту Міжнародного кримінального суду. У МЗС РФ назвали дії Вірменії "абсолютно неприйнятними".

Влада Вірменії протягом останніх кількох місяців намагається дистанціюватися від росії. Так, на початку цього року уряд Вірменії відмовився брати участь у запланованих військових навчаннях у рамках ОДКБ.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті