У парламенті ФРН запропонували передати Україні крилаті ракети Taurus

Німеччина може передати Україні крилаті ракети типу Taurus. Про це 23 травня в інтерв'ю Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND) заявив депутат Бундестагу Родеріх Кізеветтер.

"Партнери України тепер повинні піти "ва-банк" і надати Україні все, що Україна може використовувати в загальновійськових боях і що допустимо за міжнародним правом", - сказав він.

За словами депутата, ЗСУ мають отримати у своє розпорядження всі види озброєнь, які використовувала сама НАТО. Передача такого озброєння дасть змогу розширити стратегію підтримки України.

На його думку, німецькі крилаті ракети Taurus із радіусом дії до 400-500 кілометрів були б дуже корисним внеском.

"Тут більше не має бути червоних ліній", - додав Кізеветтер про передачу озброєння Україні.

Нагадаємо, раніше Зеленський подякував Німеччині за найбільший пакет військової допомоги.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті