У парламенті ФРН запропонували передати Україні крилаті ракети Taurus

Німеччина може передати Україні крилаті ракети типу Taurus. Про це 23 травня в інтерв'ю Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND) заявив депутат Бундестагу Родеріх Кізеветтер.

"Партнери України тепер повинні піти "ва-банк" і надати Україні все, що Україна може використовувати в загальновійськових боях і що допустимо за міжнародним правом", - сказав він.

За словами депутата, ЗСУ мають отримати у своє розпорядження всі види озброєнь, які використовувала сама НАТО. Передача такого озброєння дасть змогу розширити стратегію підтримки України.

На його думку, німецькі крилаті ракети Taurus із радіусом дії до 400-500 кілометрів були б дуже корисним внеском.

"Тут більше не має бути червоних ліній", - додав Кізеветтер про передачу озброєння Україні.

Нагадаємо, раніше Зеленський подякував Німеччині за найбільший пакет військової допомоги.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті