У парламенті Франції закликали за прикладом Британії дати дозвіл Україні бити французькою зброєю по території Росії

Голова комітету у закордонних справах Національної асамблеї Франції Жан-Луї Бурланж закликав владу своєї країни наслідувати приклад Великої Британії, яка дозволила ЗСУ бити її зброєю по Росії. Про це пише Le Figaro, - інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що Бурланж написав листа до керівництва Франції в якому закликав відмовитися від "стриманості та ухвалити рішення" за прикладом Великої Британії, яка дозволила українським захисникам бити її зброєю по території РФ. Для цього Франції потрібно змінити доктрину, яка містить табу на удари України французькою зброєю по території Росії.

"Час, здається, вже настав. Право на самооборону виключає право на захист території агресора", - йдеться у заяві французького депутата.

Бурланж переконаний, що зміна доктрини є повністю законною, оскільки, за його словами, це покладе край "неприйнятній асиметрії між становищем агресора і жертви агресії".

Політик також додав, що з початку повномасштабної війни "у військовому плані вся територія України зазнала ударів російською далекобійною зброєю". Крім цього, Бурланж зазначив, що РФ використовує у війні проти України північнокорейські балістичні ракети та іранські безпілотники. Він додав, що Київ завдає ударів по території Росії, але поки що може використовувати лише зброю власного виробництва, зокрема безпілотники.

"Чому українцям має бути відмовлено у праві відповідати удар за ударом на напади, жертвами яких вони є?", - запитав французький парламентар, закликавши керівництво своєї країни зняти це табу.

Наостанок Бурланж додав, що ні Франція, ні інші західні союзники України не бажають вступати у війну проти Росії.

Як повідомлялося, міністр оборони Великої Британії Грант Шеппс закликає Німеччину надати Україні далекобійні ракети і дозволити використовувати їх для ударів по Криму.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті