У парламенті Британії визнали Голодомор геноцидом українського народу

Парламент Великої Британії 25 травня ухвалив резолюцію про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу. Про це йдеться в дописі депутатки від Консервативної партії Алісії Кернс у Твітері.

"Ми сподіваємося, що це допоможе згадати і вшанувати пам'ять мільйонів українців, які померли від голоду. Ми стоїмо за наших друзів в Україні", - написала Кернс.

Вона також нагадала, що багато країн, зокрема Австралія, Канада, Ірландія та Бразилія, вже визнали Голодомор геноцидом, а німецький Бундестаг і американський Конгрес ухвалили відповідні резолюції.

Як повідомлялося, 17 травня резолюцію про визнання Голодомору геноцидом ухвалив сенат Франції, а Словенський парламент 23 травня прийняв декларацію, яка визнає Голодомор геноцидом українського народу.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті