У окупованому Мелітополі пролунав гучний вибух - горить автівка

Сильний вибух пролунав сьогодні, 14 березня, у  окупованому Мелітоплі Запорізької області.  Про це повідомили мер міста Іван Федоров у своєму телеграм-каналі.

"Щойно гучний тривалий вибух у тимчасово окупованому Мелітополі, який чуло все місто. Уточнюємо інформацію", - написав він.

Згодом стало відомо, що вибух бу у центрі міста.

"Вибух у самому центрі Мелітополя, в районі вулиці Героїв України. За попередніми даними спалахнуло авто. З’ясовуємо.", - додав Іван Федоров.

Окупаційна влада Мелітополя також підтвердила вибухи, але поки не повідомляла, чиє авто палає у центрі маста.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті