У низці міст і районів окупованої частини Донецької області понад 20 днів не показуватиме телевізор

У низці міст і районів окупованої частини Донецької області понад 20 днів буде відсутнє ефірне телебачення. Про це йдеться в повідомленні так званого "Радіотелевізійного передавального центру".

Перебої в роботі телевізійного мовлення пояснюються профілактичною роботою.

"У період з 4 по 26 квітня буде проводитися планова щоквартальна профілактика обладнання теле- і радіомовлення. У цей час ефірне мовлення буде відсутнє в низці міст і районів Донецької Народної Республіки", - наголошується в повідомленні.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті