У Німеччині почалися найбільші за 25 років маневри Бундесверу. Спрямовані на стримування РФ 

У рамках навчань Quadriga 2024 німецькі військовослужбовці відпрацьовуватимуть екстрене перекидання через територію Німеччини на східний фланг НАТО військ ФРН та інших країн Альянсу, - повідомляє DW.Главное.

Навчання триватимуть до кінця травня, у них візьмуть участь понад 12 тисяч військовослужбовців бундесверу. Попередні маневри такого масштабу проходили в країні 1988 року.

"Німеччина виявилася центральним логістичним вузлом для перекидання військ і бойової техніки на північно-східний, східний і південно-східний фланги НАТО в Європі, пояснив генеральний інспектор бундесверу Карстен Бройер. "Фактично всі шляхи ведуть через Німеччину. І ми маємо постійно перевіряти, що ми можемо робити більш ефективно, що потрібно покращити", - сказав він.

Зокрема, щоб полегшити і прискорити перекидання військ, Німеччина, Нідерланди і Польща планують створити "простір військової мобільності", розповів начальник Командного центру НАТО з тилового забезпечення і логістики в Ульмі Александер Зольфранк. Він висловив сподівання, що до цього "військового Шенгену" приєднаються й інші країни Північноатлантичного альянсу.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті