У Нікополі росіяни скинули вибухівку з БПЛА: загинув чоловік

У Нікополі Дніпропетровської області російські окупанти скинули вибухівку з БПЛА, унаслідок чого загинув 57-річний чоловік. Про це повідомляє голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак у Телеграм.

"У Нікополі загинула людина... росіяни скинули вибухівку з БПЛА просто на машину, в якій перебував чоловік. Загиблому 57 років. Щирі співчуття родині. Атака припала на територію одного з підприємств. Пошкоджено будівлі, розбиті вантажівки", - написав Лисак.

Як повідомлялося, повітряні сили збили вночі 16 з 18 ворожих "шахедів".

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті