У небі над Україною збито понад 80 БПЛА, постраждали Київщина та ще дві області - Повітряні сили ЗСУ

"Станом на 9:00 підтверджено збиття 81-го ударного БПЛА типу "Shahed" та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Черкаській, Чернігівській, Кіровоградській, Житомирській, Хмельницькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Миколаївській та Одеській областях", - повідомило командування Повітряних сил ЗСУ.

Загалом в ніч на 7 лютого (із 19:00 6 лютого) противник атакував 112-ма ударним БПЛА типу "Shahed" і безпілотниками-імітаторами різних типів із російських напрямків Курськ, Орел, Міллерово, Брянськ, Шаталово. 31 ворожий безпілотник-імітатор локаційно втрачений без негативних наслідків. 

Внаслідок ворожої атаки постраждали Сумщина, Київщина та Хмельниччина.

Раніше повідомлялось, що в ніч на 6 лютого росія запустила по Україні 77 "шахедів", постраждали три області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті