У Нацполіції повідомили, що отримали звернення про побиття депутата Дубінського в СІЗО

Представники народного депутата Олександра Дубінського, який наразі утримується в Київському слідчому ізоляторі, звернулися до поліції через його ймовірне побиття. Про це Радіо Свобода повідомили в пресслужбі Головного управління Національної поліції в Києві.

"Дійсно, до нас надходило таке повідомлення. Варто зауважити, що слідчі ізолятори не відносяться до системи Нацполіції, але за вказаною заявою на місце виїхала слідчо-оперативна група і там буде працювати", – повідомили в пресслужбі.

Наразі це вся інформація з цього приводу, додав представник поліції.

Раніше 2 грудня адвокати Олександра Дубінського заявили у його телеграм-каналі, що йому нібито завдали тілесних ушкоджень у слідчому ізоляторі.

Вони додали, що на місце викликали швидку медичну допомогу, яка "констатувала множинні гематоми, а також підозру на перелом ребра". Адвокати вимагають перевести Дубінського до ізолятора СБУ.

Нагадаємо, народного депутата Дубінського відправили в СІЗО на 60 діб без права внесення застави: підозрюють у державній зраді. 

Статті

Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Всі статті