У НАТО закликали Китай почати розуміти Україну й особисто звʼязатися із Зеленським

У НАТО вважають, що Китаю варто розуміти українську сторону у її боротьбі з російською агресією. Також офіційний Пекін має особисто зв'язатися із президентом Володимиром Зеленським. Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг в Брюсселі, - пише РБК-Україна.

"Китаю потрібно почати розуміти українську сторону конфлікту і зв'язатися особисто з президентом Зеленським", - заявив Столтенберг коментуючи питання щодо переговорів Сі Цзіньпіня і путіна в Москві.

Генсек НАТО застеріг, що Китай не повинен постачати озброєння росії, оскільки це буде підтримкою необґрунтованої агресії і тільки затягне конфлікт.

"Ми бачимо, як Китай і Росія стають ближчими - в економічному, військовому та інших планах. Зустріч у Москві - частина наміченого шляху зі зближення та зміцнення зв'язків між цими країнами", - додав Столтенберг.

Як повідомлялося, у понеділок, 20 березня, до Москви прибув лідер Китаю Сі Цзіньпін, щоб зустрітися з російським диктатором путіним.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті