У напрямку окупованої Кадіївки до лінії фронту з Луганська їдуть дві установки С300 – соцмережі

З Луганська в напрямку окупованої Кадіївки (до перейменування Стаханов), тобто в напрямку лінії фронту, їдуть дві установки С300 ввечері 4 червня. Про це повідомив військовослужбовець з Луганщини з позивним "Східний" у своєму Телеграм-каналі.

"Траса Луганськ-Стаханов, 19:30, – сказано в повідомленні. – Дві установки С300 на гусеничному ходу на тралах у напрямку Стаханова".

Раніше повідомлялось, що над окупованими Кадіївкою й Брянкою пролетіли чотири гелікоптери в напрямку Луганська.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті