"У найближчі дні краще не виходити з дому". Мер Слов'янська повідомив про удари росіян по промзоні та поранених

Російська армія сьогодні, 9 квітня, вдарила по Слов'янську в Донецькій області: жителям міста радять найближчими днями краще залишатися вдома. Про це повідомив  начальник Слов'янської міської військової адміністрації Вадим Лях.

"Сьогоднішній день у Словʼянську проходить неспокійно. Два прильоти. Промзона. На жаль, не обійшлося без постраждалих. Поранення ніг отримали двоє мешканців громади, що під час обстрілу знаходилися на вулиці. Збільшується кількість обстрілів у сусідніх громадах. Вперше за довгий час у Словʼянську обстріли лунають вдень, причому у час пік", - повідомив Вадим Лях.

Тому він закликав у найближчі дні без нагальної потреби краще не виходити з дому.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті