У Нагорному Карабасі сталася перестрілка між вірменською поліцією та військовими з Азербайджану

На території Нагорного Карабаху сталася перестрілка між поліцейськими з Вірменії та азербайджанськими військовими. Про це повідомляє BBC 5 березня.

Зазначається, що версії сторін про причини сутички кардинально розходяться: азербайджанці кажуть, що їхні військові намагалися перевірити машину, яка, ймовірно, перевозила зброю та боєприпаси, вірмени - що їхні поліцейські просто їхали на службу і потрапили в засідку.

"В результаті вогню, відкритого протилежною стороною, є вбиті та поранені серед військовослужбовців Збройних сил Республіки Азербайджан. Протилежна сторона була придушена вогнем у відповідь", - заявили у Міністерстві оборони Азербайджану.

В свою чергу, вірменська поліція називає цю заяву брехнею.

"Азербайджанська сторона представляє неправдиві факти, стверджуючи, що на поліцейській машині з Вірменії до Арц перевозилася зброя. Однак, насправді не тільки не перевозилася будь-яка зброя, а й співробітники поліції їхали зі Степанакерта до місця служби, розташованого на цій дорозі. Азербайджанська диверсійна група була у засідці в лісовому масиві, розташованому біля дороги, та звідти атакувала автомобіль. На доданих фотографіях видно місце події та пошкоджений порожній автомобіль", - розповіли вірменські силовики.

 
Як повідомлялося раніше, Нікол Пашинян звинуватив Росію у невиконанні миротворчих обов'язків у Карабасі. 

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті