У МЗС України засудили масовану ракетну та дронову атаку Ірану на Ізраїль

Міністерство закордонних справ України засудило масовану ракетну та дронову атаку Ірану на Ізраїль, що сталася в ніч проти 14 квітня, і закликало не допустити масштабнішого регіонального конфлікту. Про це йдеться у повідомленні пресслужби міністерства.

"МЗС України рішуче засуджує іранські масовані атаки проти Держави Ізраїль. Подібні дії є абсолютно неприйнятними, безвідповідальними та несуть ризик безпрецедентної подальшої ескалації ситуації на Близькому Сході", — йдеться у заяві.

У міністерстві наголосили, що необхідно докласти всіх зусиль, аби не допустити «переростання протистояння у масштабніший регіональний конфлікт».

"Ця атака вчергове демонструє важливість мобілізації всіх сил вільного світу на захист глобальних кордонів демократії", — додали в МЗС.

Нагадаємо, уночі 14 квітня Іран випустив по Ізраїлю понад 300 ракет та безпілотників.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті