У МЗС Франції спростували інформацію про те, що в Україну було відправлено французькі війська

Dron.media Dron.media

Міністерство закордонних справ Франції назвало дезінформацією повідомлення в ЗМІ про нібито відправлення солдатів іноземного легіону в Україну. Про це МЗС Франції повідомило у соціальній мережі Х 6 травня. 

"Кампанії з дезінформації про підтримку Францією України не слабшають, доказ. Ні, Франція не вводила війська в Україну", - йдеться в повідомленні МЗС.

Раніше ресурс Asia Times із посиланням на експомічника заступника глави Пентагону Стівена Браєна писав про відправлення близько сотні солдатів Іноземного легіону з 3 французького піхотного полку, яких нібито розмістили в Слов'янську для підтримки 54 бригади ЗСУ.

Як повідомлялося, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що для введення західних військ в Україну є дві умови, у тому числі - запит Києва. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
27.03.2026
15:53

"Ми не говоримо про війну". Луганський щоденник

Якщо пенсіонер не дурень, у нього зазвичай дві пенсії (російська та українська), а на дві пенсії він може жити не працюючи і цілком непогано харчуватися. Тут навіть справа не в грошах, а в якомусь загальному стилі життя.
Країна
26.03.2026
14:00

Посилення мобілізації в Україні: цифровізація та тотальний облік

Мобілізація в Україні найближчим часом може перейти у значно жорсткішу і більш контрольовану фазу. Йдеться не про окремі точкові зміни, а про спробу закрити одразу кілька ключових "сірих зон".
Світ
25.03.2026
13:03

«З Києвом треба робити те саме, що зараз Іран робить з Ізраїлем». Російські ЗМІ про Україну

«Нам треба хоча б почати з мостів через Дніпро, зокрема в районі Києва. У нас є «Орєшнік». Може, пустити його на один із мостів через Дніпро? І тут же сказати, що, якщо ви не йдете за адміністративні кордони Донецької та Луганської народних...
Всі статті