У МЗС Чехії заявили, що не підтримують українських ухилянтів

Влада Чехії підтримує українських біженців, але не підтримує тих українців, які ухиляються від військового призову. Про це заявив міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський, пише "DW Головне" 3 травня. 

"Але тільки не тих, хто намагається уникнути законного військового обов'язку", - сказав Ліпавський, підкреслюючи, що Чехія "підтримує українських біженців". 

З посиланням на дані МВС країни уточнюється, що в Чехії на початок травня проживає 94 643 чоловіки віком від 18 до 65 років.

Раніше в МЗС України спростували шість міфів про заходи щодо українських чоловіків призовного віку за кордоном.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті